+38 098 743 57 88
Перетелефонуйте нам!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача», покупці інтернет-магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів з моменту відправки.

Сплативши замовлення в повному обсязі і отримавши товар за накладними, покупець має право на повернення 25% (починаючи з 16 одиниць) від загальної кількості товару, тільки з даної партії.


Приймається до повернення весь розмірний ряд однієї моделі (збірний розмірний ряд різних моделей не приймаються)

Будь ласка, зверніть увагу – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, недотриманні режиму прання, сушки. Також повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, фабричні маркування. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за нами право відмовити Вам в обмін або повернення товару.

При обміні або поверненні товару або зразка, утримується додаткові витрати на одиницю товару:


 • 1
  Вішак
  – 9 грн
 • 2
  Пакет роздрібний
  – 6 грн
 • 3
  Зіпсована етикетка
  – 7 грн

Будь ласка, повертаючи товар, в посилку вкладіть товарну накладну і опишіть причину повернення....


Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилку (вислали Вам не той товар, колір, розмір, брак) ми оплачуємо послуги Нової пошти. У разі повернення або обміну по іншим суб'єктивним причинам (не підійшов розмір, не подобається колір, модель) повернення оплачує покупець.

Повернення грошових коштів клієнту здійснюється протягом 10 робочих днів з моменту отримання повернутого товару. Повернення повинно бути оформлено Вами як цінна посилка. Не відправляйте посилку післяплатою. Обмін або повернення можливе тільки після попереднього узгодження з менеджером фірми і тільки при наявності товарної накладної на даний товар.

завантажити накладну повернення