+38 098 743 57 88
Перетелефонуйте нам!

Про нас

Зробити будь-яку жінку неповторною та прекрасною – наше головне завдання!

Ласкаво просимо на офіційний сайт української швейної фабрики Style-Nika – виробника елегантного, святкового і ділового одягу для жінок різного віку і параметрів.

 

Тут Ви можете ознайомитися з каталогом, в тому числі і з найновішими моделями. На сайті можна оформити замовлення і придбати вподобані моделі жіночого одягу дрібним, великим оптом і в роздріб.

Одяг компанії Style-Nika – це одяг, яка втілює в собі якість, комфорт і стиль.

Компанія представляє моделі святкового, повсякденного і ділової жіночого одягу, а також моделі верхнього одягу. Визначальним для компанії є створення жіночних і стильних образів для Жінок різного віку.

Асортимент виробів регулярно поповнюється новими моделями різних стильових напрямків, на будь-який смак і розмір, від 42-го до 62-го розміру, а це значить, що Ви можете придбати продукцію на найвимогливіший купівельний попит! Завдяки побажанням наших клієнтів ми втілюємо їх у життя!

Щомісяця нашим колективом розробляється близько 10 нових моделей, і запускається у виробництво кілька тисяч виробів. Оригінальність фасонів, великий розмірний ряд, доступні ціни – привертають увагу до наших виробів. Якісні тканини і фурнітура, відмінна посадка на фігурі – надає виробам особливу елегантність і шарм.

Наш колектив дружно, старанно і з великою самовіддачею прагне до досягнення найкращих результатів.

Одяг нашого виробництва, дає можливість жінці будь-якого віку і будь-якої комплекції, відчути себе впевненою і чарівною. Ми дбаємо про те, щоб одяг, що випускається компанією Style-Nika, припав до смаку найвишуканішому покупцеві.