Воcстановление пароля

Ваша корзина пуста

Дисконтная программа

Накопичувальна дисконтна карта видається лише  роздрібному покупцеві після першої покупки.

Для участі у дисконтній програмі обов'язкове заповнення анкети.

При видачі дисконтної карти прізвище, ім'я, по батькові власника і його контактні дані реєструються в єдиній клієнтській базі.

Дисконтна карта активується після першої покупки, протягом одного дня. Власник дисконтної карти має можливість підвищити свою знижку шляхом накопичення суми покупок на дисконтній карті.

У нас діє три дисконтні програми.

 1. Продукція власного виробництва ТМ "Стиль - Ніка":

 • Після першої покупки початкова знижка – 3%

 • При накопиченні суми від  2 500   гривень знижка становить - 5%

 •  4 800   гривень знижка становить - 6%

 •  6 800   гривень знижка становить - 7%

 •  9 500   гривень знижка становить - 8%

 •  15 000 гривень знижка становить - 9%

 •  18 000 гривень знижка становить - 10%

При разовій покупці, на суму 2000 гривень продукції ТМ «Стиль - Ніка", дисконтна карта дає право на знижку в розмірі 5% на наступні покупки.

 1. Продукція інших торгових марок одягу:

 • При разовій покупці на суму 7000 гривень продукції зарубіжних торгових марок, дисконтна карта дає право на знижку в розмірі 5% при подальших покупках.

 • При накопиченні суми 12 000 гривень на дисконтній карті знижка становить - 5%.

 1. Сумки

 • При балансі на карті понад 5000 гривень знижка на сумки становить - 3%

Надається подарункова знижка до Дня Народження  - 15 % на один виріб від ТМ Style – Nika ( знижка надається протягом 7 днів при наявності документа, що підтверджує особу власника карти).

Відсоток знижки змінюється протягом одного дня після здійснення покупки.

Знижка не поширюється на аксесуари та на товар який вже продається зі знижкою, уцінкою, а також на товары, що беруть участь в акції, розпродажі і т.п.

Термін дії дисконтної карти не обмежений. У разі невикористання дисконтної карти протягом 12 місяців поспіль, накопичений на карті розмір знижки знижується до 0%. Для подальшого зростання знижки необхідно знову зробити покупку.

Загублена дисконтна карта блокується в момент пред'явлення власником карти запиту про відновлення. Дисконтна карта може бути відновлена ​​і накопичення на ній автоматично переходять на нову карту за обов'язкової умови наявності анкетних даних власника картки в єдиній клієнтській базі та пред'явленні паспорта.

При розірванні договору купівлі - продажу між покупцем і продавцем на товари, придбані зі знижкою, покупцеві виплачується вартість товару, зменшена на суму наданої знижки.

При поверненні товару покупець зобов'язаний надати продавцю дисконтну картку. Сума покупок, накопичена на дисконтній карті, зменшується на суму повернення:

 • якщо накопичена сума покупок стає менше мінімальної суми, відповідної поточному рівню знижки, то знижка зменшується;

 • якщо дисконтна карта дає право на мінімальну знижку і повернення товару зменшує накопичену суму нижче мінімального порогу по карті, то відсоток по даній карті знижується до 0%.

Дисконтна картка не є іменною, власник дисконтної картки має права передавати її іншим особам на свій розсуд.

Дякуємо за Ваш вибір!

Будьте стильною разом з Style - Nika!